La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1335 Culés

0

A jak wygląda sytuacja z Wijnaldumem,zaklepany czy nie?

5

@Stasiuburza jeden Rabin mówi tak, drugi nie.

0

@Stasiuburza Wijnaldumanen? a komu to potrzebne? a w żadnym wypadku :D

0

@MesQueUnClub_87 lepszy busi :)

0

@Stasiuburza Busi wczoraj rzucał takie ciasteczka, że mucha nie siada, to ustawienie działa pozytywnie na wszystkich naszych piłkarzy :) w razie czego jest Moriba, bardzo dojrzało grający zawodnik.

0

@MesQueUnClub_87 Tak, ale nie masz pewności, że Busi utrzyma taką formę, jest coraz starszy i będzie bardziej i bardziej chimeryczny. Gini to na pewno fajna opcja do rozważenia dla Koemana, bo gość do wzięcia za darmo. Imo jakbyśmy odpalili Pjanicia i dali Puiga na wypożyczenie, to nawet jego przyjście specjalnie nie powinno blokować minut Moribie.

0

@Stasiuburza Oby nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?