La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

11

Już hejty na Lewego leca, a nikt nie pomysli ze to Bayern nie chce go puścić bo nie chce ryzykowac strata kluczowego pilkarza na decydujaca faze sezonu?

Nie no, na pewno nie o to chodzi. Lewy sie sprzedal i tyle xD

2

@marcin62 Loewy woli u Niemca robić, przecież to od dawna jest jasne jak słońce :DDD

1

@marcin62 Dokładnie. UEFA powinna te mecze przełożyć, ale nie ma już gdzie ich upchnąć. Euro zapycha czerwiec, bezpośrednio po Euro nie ma kiedy...

6

@kuz Zero patriotyzmu, powinien siedzieć w ekstraklapie i promować naszą piekna ligę a nie jakies kariery mu w glowie

0

@marcin62 Chyba chodzi o to, że Bayern nadal bez Lewego może sobie świetnie poradzić a reprezentacja bez niego już nie

1

@tobiasson92 Otóż to, terminy juz sa napięte na maksa i żaden klub nie chciałby ryzykować aż takim osłabieniem

0

@marcin62 Dobrze, że nie ryzykuje niech pyknie rekord Gerda w tym sezonie i będę bardziej zadowolony niż pojedynczym występem w eliminacjach. 14 dni kwarantanny mogłoby to zaprzepaścić :D

1

@marcin62 Salihamidzić powiedział jasno, jeśli nie zmieni się prawo w Niemczech dotyczące podróży do Wielkiej Brytani to Lewy nie poleci do Anglii na mecz.

konto usunięte

0

@marcin62 a to mamy niewolnictwo? ciężko mu zabrac zdanie w tej sprawie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?