- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1039 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
AlexDark00
1
@RanDiFCB Ale jakie walenie w uja? To gość ustala cenę, za którą chce sprzedać jedzenie w... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1039 Culés
0
Ile % to dużo z podstawy i rozszerzenia angielskiego na maturze?
1
@LeoMessiah 100 i 100
0
@FC1899Barca Nie no z rozszerzenia 100 będzie ciężko wyciągnąć.
4
@LeoMessiah 90 i 70.
4
@LeoMessiah 100 z podstawy to bardzo dobry wynik. Powyżej 80 na rozszerzeniu tez już fajnie.
2
@LeoMessiah pod 100 z podstawy i ponad 80 z rozszerzenia.
2
@LeoMessiah No to chyba zależy od indywidualnego podejścia/umiejętności? Dla jednych dużo to 75% a dla innych o zadowoleniu można mówić dopiero od 90+.
Wedlug mnie "dużo" to 95+ podstawa i 85+ rozszerzenie
0
@joloskyy Czyli tyle by wystarczyło, gdybym chciał coś dalej działać ze studiami?
1
@LeoMessiah uważam, że tak.
1
@LeoMessiah to już zależy co jeszcze rozszerzasz i na jaką uczelnie i kierunek chcesz się dostać
0
@LeoMessiah ja miałem 100 z podstawy i 90 z roz. Ogólnie jak piszesz rozszerzenie to znaczy że ogarniasz więc wypada mieć 100 z podstawy. Wiadomo że jeden bądź dwa pkt się mogą wynająć no czyli tak 96 98 też ok. A rozszerzenie to już sprawa indywidualna mocno
0
@LeoMessiah zależy od twoich umiejętności i tego ile procent cb zadowala , no i od twojego przygotowania. A to czy to jest dużo czy mało raczej określi próg uczelni na która będziesz chciał się dostać . O ile będziesz szedł na studia.
Jeszcze raz powodzenia na maturce ;)
Wgl masz już wyniki próbnych?
0
@kryhaa 98 % z podstawy i 82 % z rozszerzenia.
0
@LeoMessiah no to zajebiście ;)