La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

3

Portfel waży niby tyle samo, a jednak za to co w nim jest można już kupić mniej. Inflacja uderza w wartość złotego i naszych zarobków. W styczniu wzrost inflacji w skali miesiąca był najwyższy od 21 lat. W lutym było już trochę lepiej, ale i tak wzrost o pół procent w skali miesiąca nie zdarzał się dotąd często. W skali roku sięgnęła w lutym 2021 r. poziomu 2,4 proc.

0

@Odcinkowy
Inflacja w Wenezueli w 2020: przekracza 1400 %
Inflacja w Polsce: potrzymaj mi piwo.

0

@Odcinkowy przed chwilą w warzywniaku kupowałem jabłka po 6.90 za kg. Pamiętam że w zeszłym roku to chyba po 3.50 były... I to w kraju który jest potentatem w sądownictwie.

1

@Odcinkowy W woj. Lubelskim, gdzie mieszka część mojej rodziny w zeszłym sezonie na skupie można było kupić truskawki za 3zł za kg, gdzie w sklepach były mniej więcej około tych 10-12zł za kg. W tym roku już jest mowa o 6zł na skupie..

4

@Odcinkowy jak dadzą 14, 15tą i 16tą emeryturę, minimalną pensję 4000 zł i jeszcze parę zasiłków, to spokojnie będziemy tankować po 8 zł za litr i kupować chleb po 5 zł. Brak edukacji ekonomicznej niestety powoduje że ludzie nie rozumieją, że dobrobyt bierze się z pracy a nie z rozdawania pieniędzy.

1

@Bobo25 dokładnie, ceny galopują niesamowicie o cenie paliw to już nawet nie warto wspominać

0

@Odcinkowy Dodrukowują pieniążki jak szaleni :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?