La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1001 Culés

#Tiki-taka

Sąd Najwyższy podejmie w środę decyzję, czy sprawa związana z transferem Neymara do Barcelony w 2013 roku zostanie rozstrzygnięta przez sąd w stolicy Katalonii, o co wnosi obrona, czy przez krajowy sąd (Audiencia Nacional) w Madrycie, czego domaga się prokuratura. Przypomnijmy, że brazylijski fundusz inwestycyjny DIS, który miał 40% praw do zawodnika, oskarżył piłkarza i Blaugranę o korupcję oraz oszustwo. [Cadena SER]

konto usunięte

8

Ta sprawa nadal się ciągnie. Ten piłkarz nie był tego wart

8

ciekawe, że po tylu latach dalej ta sprawa się nie kończy.

34

Puszcza oczko Barcelonie.
W lecie już na pewno przyjdzie.

3

@VamosRakieta nie zapomnij o Prawie Webstera.

0

Co to ten fundusz inwestycyjny DIS’a?

14

@KacperVEB fundusz inwestycyjny Duma i Sprawiedliwość, przywracają świetność Brazylii a na czele stoi Jorge Kaczyñtos

1

Neymar gra w Paryżu, to niech naślą na niego złodziei, co włamali się do Di Mari i Marquinhosa, okradną mu chałupkę na tyle co zalega i po sprawie :)

konto usunięte

0

Wydaje się, że po zamieszaniu z Neymarem, skończył się import piłkarzy brazylijskich do Europy. Nikt nie chce wdepnąć w prawne bagienko.

0

@equwesta W realu sie nie cackali wzieli za grubą kase rodrygo i viniciusa.oni chceili takiego nowego neymara ale nie wyszło i bardzo mnie to cieszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: