La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2089 Culés

konto usunięte

8

Ciekawe dane posłanki Lewicy.
Obecnie w Polsce jest 9,6 mln dzieci.
To mowi nam, że co 190 dziecko w Polsce jest wychowywane przez pary homoseksualne.
XDDD
Ciekawe skąd te dane

22

@SiSenior Lepiej 3 razy skręcić w prawo niż raz w lewo

20

@SiSenior Lewica to jak zwykle rzetelne informacje z Instytutu Danych z Dvpy. Tak samo jak z tym, że LPG+ jest w społeczeństwie 10%.

3

@SiSenior Trwa właśnie Młodzież vs Maciej Gdula, który dostał pytanie o "lewicową Polskę marzeń". Cała odpowiedź oczywiście o prawach kobiet i osób LGBT zakończona pomysłem dodatkowych toalet dla transseksualistów. Oni chyba nie widzą innych tematów, a gospodarkę mają w czterech literach.

0

@inViNcibl3 będzie biednie ale tęczowo i kolorowo!

0

@inViNcibl3 mają pomysł na gospodarkę. Rozdać kobietom darmowe podpaski i emeryturę za prace domowe xDDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?