- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1033 Culés
Gorące dyskusje
gumaz
0
Do ludzi, którzy mieszkają na wsiach, wyludnia się u Was, czy wręcz przeciwnie buduje się... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
clyde
3
Wiecie, że lepiej być grubym który ma dużo ruchu niż chudym który ma tryb siedzący?
9 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1033 Culés
1
Nie wiem jak wam, ale Firpo na środku obrony to zajefajny pomysł. Taki nasz ALABA. Araujo - Firpo, taki środek obrony chciałbym zobaczyć szczerze mówiąc.
1
@buddy Gość ma bardzo dobre warunki fizyczne i wczoraj spisywał się na prawdę dobrze.
1
@buddy Zgadza się. Firpo rozegrał solidny mecz. Chciałbym zobaczyć w którymś meczu zestawienie z trójką z tyłu, Firpo Pique Araujo.
0
@Kengo tylko, ze ciężko było o jakieś błędy czy cos jak PSG nawet nie chciało sie zbliżać pod nasze pole karne...
1
@Pasiak nie chodzi o błędy. Błędy mogą mu się jeszcze zdarzać. Chodzi o to jak schował do kieszeni Mbappe, który jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy świata i ma w ciul doświadczenia.
0
@Pasiak Ale to PSG mile. Nie chciało się zbliżać do naszego pola karnego ... ehhh fantastyczni chłopcy . Pomysl że może nie umieli?
0
@kaamil1910 mi się śmiać chciało jak mbappe wystartował do Firpo ale coś poszło nie tak :D
0
@kaamil1910 miłe, nie miłe nie wiem nie mi oceniac, mieli dobry wynik, w zasadzie już pewny awans to po co mieli forsowac tempo w ataku ?? Zeby nadziac sie na kontre i stracić gola ktory mógłby namieszac ? Oni wtchodzili za połowę w 2, maksymalnie 3 zawodnikow w drugiej polowie...
Co do Juniora to faktycznie warunki ma, wiec moze byc fajnym ŚO, chodzi mi tylko o to, ze akurat ten mecz to bardzo słaba wykładnia jego umiejętności na Stoperze
0
@Pasiak wygrał dużo pojedynków 1vs1 z Mbappe, a grając przeciwko niemu to tak jakbyś grał przeciwko 5 innych piłkarzy z LaLiga - taka gość różnice robi, a mimo wszystko i tak nie wygrał z nim pojedynku ani razu