La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

2

Nie rozumiem za bardzo tych pretensji z notatnika.Przecież to 1-1 to jest najlepszy wynik na jaki mógł wczoraj liczyć Real.Jakby banda Simeone się trochę bardziej skupiła pod bramką Courtois to by nie było co zbierać z Realu...

11

@MaziFCB Oni są po prostu przyzwyczajeni że sędzia im daje , a nie odbiera

konto usunięte

3

@MaziFCB bo dla kibiców Realu jak sędzia jest neutralny to znaczy że jest przeciwko nim :P

Komentarz usunięty

0

@LUPR Tamten sezon praktycznie co drugi mecz każda decyzja była gwizdana na korzyść Realu

konto usunięte

0

@PatrykBarcelona to proszę o link z konkretami zawierającymi błędy sędziowskie na korzyść realu wyłączające wyniki meczu i w konsekwencji ligę:D

0

@LUPR Nie chce mi się szukać , ale jak chce ci się sprawdzić to zobacz sobie wszystkie mecze Realu po wznowieniu rozgrywek tamtego sezonu i zobaczysz o co mi chodzi :)

konto usunięte

0

@PatrykBarcelona oglądałem wsyztskie. Nie było niepoprawnych decyzji oprócz ręki Benzemy. Sporne decyzję były w większości na ich korzyść ale były to decyzję poprawne:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?