La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1300 Culés

11

I to jest całe City. Mają szansę dokonać czegoś wielkiego w skali Europy(byłoby to 22 zwycięstwo z rzędu i wyrównanie rekordu Europy Realu), marnują wiele sytuacji, sami strzelają sobie bramkę (karny w pierwszej minucie, brawo Jesus)... Tak nie da się wygrać LM, znowu odpadną z jakimś underdogiem.

2

@Pressinho I te wnioski wypływają po porażce z MU? xD Myślę, że Pepa gówno obchodzi wyrównanie jakiegoś rekordu. ;D Mimo porażki prezentują się wybornie i spokojnie prowadzą w PL a i w CL nie widzę żadnej paniki.

0

@fart Analiza kilku ostatnich lat. Monaco, Liverpool, Spurs i Lyon. Za każdym razem podobny schemat. To ma być ich sezon, pełna koncentracja na LM, wydaje się że mogli trafić znacznie gorzej(a w przypadku Lyonu i Spurs, ciężko było trafić lepiej) i czegoś brakuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?