La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

7

Obecny sezon jest bardzo specyficzny, jest zupełnie inny od poprzednich. W sumie od momentu wybuchu "zarazy" na kontynencie, to sytuacja klubu jest zła i tylko się ostatnio wizerunkowo nieustannie pogarszała. Jeżeli Holender w takich warunkach ugra puchar albo nawet dwa, to dla mnie i tak będzie świetny wynik, szczególnie, że gra w tym sezonie mnóstwo młodych! Koeman bije rekordy pod względem dawania szans młodym zawodnikom i to przynosi efekty i to pozwala być optymistą na przyszłość!
A dziś prezydentem FCB zostanie pewnie pan Laporta. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem, ani fanem, jednak życzę mu jak najlepiej, bo jak najlepiej życzę Barcelonie. Mam nadzieję, że pan Laporta pozwoli kolejny sezon przepracować Koemanowi, bo według mnie na ten czas nie ma wielu ciekawych opcji, a sam Holender może okazać się idealnym trenerem dla młodych, zdolnych zawodników z rezerw.

2

@Stoiczkow i chyba o to chodzi. Nie ważne czyim fanem jesteśmy, liczy się klub. Szkoda, że niektórzy o tym zapominają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?