La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1300 Culés

1

- Weltklasse wiadomo kto MVP
- Samuraj Dest może Pedri mega energia
- Spasiony Umtiti
- Messi czysty matrix
- Dżesika Alba, w końcu przypierpapier myślałem że znowu będzie szukał wycofania do Leo
- Griezmann chyba jeszcze bawi się z córką dojedzie na 2 połowę
Nie wiem dlaczego kolejny trener nie potrafi zrozumieć że w dzisiejszej piłce nie da się grać bez skrzydłowych?? Rozumiem że Dembele musi odpocząć ale dawaj tego Trinkała.. Na dwoje babka wróżyła w drugiej połowie, oby 3 punkty!!

1

@jedrek7000 Jak ma grać skrzydłowymi kiedy gramy wahadłami?

0

@barcelonaLM Nie ma z kim zagrać z przodu.. Te rozciągnięcia są spoko ale w środku nie ma NIKOGO Messi się zatrzymuje i nie ma komu podać.

2

@jedrek7000 Zgadzam się i widać, że Griezmann dzisiaj gra bo Dembele musi trochę odpocząć. Antek nie pasuje do tej taktyki, co jasno pokazał Koeman w ostatnich meczach. Myślę, że już Braithwaithe więcej by dał

0

@jedrek7000 kolejny kibic nie rozumie na czym polega gra wahadlami xD

0

@barcelonaLM W pełni się zgadzam gorszy bo gorszy ale typowa 9 a Griezmanna kompletnie nie widać.

0

@jeyx77x Ehh bez komentarza..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?