- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 860 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 860 Culés
4
Czyżby @BarcaInfo został uprzedzony w kwestii ogłoszenia transferu Garcii? :D
To teraz czekamy na Depaya :)
1
@LuisSalvano w sumie mistrz plotek powinien pierwszy podrzucić kolejną. Bo niczym więcej to nie jest
4
@LuisSalvano A była jakaś informacja odnośnie jego transferu? ;D
0
@Bykunn Napisał to Romano, więc praktycznie oficjalka. Tym bardziej, że o tym, że Garcia do nas trafi i tak każdy wie i nie jest to tajemnicą.
1
@BarcaInfo Parę postów niżej wrzucili :D
6
@LuisSalvano nie, nie jest to oficjalka. Jest to dziennikarska plotka :D
15
@LuisSalvano Jest to informacja ze stycznia, a o jego transferze zadecyduje nowy prezydent ;D
2
@LuisSalvano ehh
0
@Transu96 Oj już tak się nie martw. Przecież akurat przyjście Garcii to pewniak.
0
@LuisSalvano Depay był pewniakiem na zime
0
@PrinceDamon A kto by przewidział, że dziad Tusquets doprowadzi do przełożenia wyborów?
0
@LuisSalvano Depay raczej już tu nie trafi.
0
@Szicek10 Dlaczego? Wątpię, aby tak nagle zmienił zdanie.