La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

22

''Atletico mistrzem Hiszpanii!''
''Real w grze o ligę!''
''Barca wypisuje się z ligii''
''Atletico podaje rękę rywalom''
''La liga ciągle żywa''
''Real wypisuje się z La ligii''

Za tydzień Real wygra derby i będzie
''Real ożywia La ligę!''

Biorąc pod uwagę to jak wygląda ten sezon. To remis Realu o niczym nie świadczy zespoły top 3 są tak nieregularne, że co tydzień ktoś traci pkt. Wszytko jeszcze jest możliwe.

1

@AmigoBlancos jednak za tydzień bedziesz miał tu wsparcie całej stronki

10

@KacperVEB No ja tam bym wolał jednak remis.

1

@Coutinho007 a ja wygrana Rm. Jeśli ktoś ma nas pozbawić mistrza to uważam, ze tylko i wyłącznie Atleti. O Real jakoś się specjalnie nie boje. To do ekipy Simeone trafimy aż 8 pkt (prawdopodobnie)

2

@KacperVEB Bez względu na okoliczności realowi zawsze życzę sromotnej porażki i mam nadzieje ze tak będzie w tym meczu, kotletico ma jeszcze dużo opcji do straty punktów

1

@MysticCat żebyś się nie zdziwił. 8 pkt to conajmniej 3 straty pkt przy naszych samych wygranych do końca sezonu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?