La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 923 Culés

0

Bez tiki sraki i źle to nie wygląda, dużo walki bezpośredniej gry. Powiedziałbym że trochę angielskiej piłki oglądamy.
Przed spotkaniem zastanawiałem się co robi Dembele w takim zestawieniu, facet który ostatnio dryblował w miejscu przy linii bocznej, ale widocznie wystarczy mu dać lagę do przodu i niech biegnie z piłką nie myśląc o taktyce.
Zobaczyłbym jeszcze Trincao w takiej roli.

konto usunięte

0

@Dalhi on do dryblingu w miejscu akurat sie nadaje

0

@Dalhi tej "tiki sraki" nie ma od 2013.

0

@Rewolucja123 tiki sraka jest cały czas, coraz mniej udana dlatego nazwana sraką.
@marcin000019 owszem, ale od kilku meczy to się zaczynało i kończyło na dryblingu w miejscu.

0

@Dalhi No skoro twierdzisz że jest to znaczy że nie masz pojęcia o czym piszesz.

0

@Gall tiki sraką nazywam klepanie piłki po obwodzie w nieskończoność, często nam niudolną formę serwują i nie jest to gra którą oglądaliśmy u szczytu formy Xaviego i Iniesty. Tyle i tylko tyle mam na myśli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?