La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

0

Rok przejściowy. Chłop wystawia beznadziejnego Pjanica i jeszcse gorszego Braithwaita

0

@KacperVEB kto za nich?

2

@busquets5 Puig? Za Braithwaita każdy chłop z barcy b byłby lepszy

1

@busquets5 Konrad? Trincao? Puig?

0

@konrad1661 trincao akurat gra

2

@busquets5 Orellana, Moriba, Puig w pomocy. Atak Collado, Konrad, Dembele.

0

@KacperVEB jedyna logiczna opcja dla mnie to Puig za pedriego a Pedri na skrzydło i braithwait out. Konrad nie gra zupełnie nic więc w tym momencie sezonu raczej nie dostanie nagle szansy w meczu o punkty.

0

@busquets5 nie gra nic? Niech da mu szanse w pierwszej drużynie. W tej 3 lidze na orlikach to żadna weryfikacja. Collado za to ładuje bramę za brama i nawet powołania nie dostaje

0

@KacperVEB zakładam że ocenia ich na podstawie treningów i widocznie jeszcze nie ten poziom.

0

@busquets5 to zobacyzmy ten wysoki poziom dzisiaj u Braithwaita

konto usunięte

0

@konrad1661 i jeszcze Collado

konto usunięte

0

@busquets5 a co gra w tym momencie Braith?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?