La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1488 Culés

0

Wszystkie drużyny hiszpańskie zostają narazir wyjaśnione w pucharach

0

@Barcaa12 La Liga zawsze była przeceniana ale myślę że taka kompromitacja to efekt jednak koronawirusa i kryzysu piłkarskiego, który spowodował.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@betonito a to w innych ligach nie ma wirusa?

5

@betonito przeceniana? Hiszpansjie druzyny mialy swoj zloty okres, gdzie zadna liga - na czele z przehajpowaną angielską - nie miały do niej podjazdu.
Niestety (dla mnie, bo jestem fanem LL) stanęła ona w moejscu, nie rozwijała sie. A mało tego - czesc rzeczy od niej dotarlo i znalazlo swe zastosowanie w PL.

0

@Barcaa12 i dobrze oby Real do nich dołączył
My nic nie ugramy xd

0

@Barcaa12 Granada swoj pierwszy mecz wygrala 2:0

0

@UncleDrew chodzi mi o LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Na kogo byś zagłosował(a) w wyborach prezydenckich w FC Barcelonie?