- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1184 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1184 Culés
1
Czy Wam tez się zdaje, że wystawianie takich piłkarzy jak Brejtu, Pjanic czy Griezz jest tylko po to, aby o nich nadal mówiono w celu sprzedazy? Ja czasem mam takie wrażenie, że Koeman wolalby wpuścić wcześniej kogoś lepszego jak Puig czy Moriba, ale musi dbać o "forme" weteranów i stąd ich wpuszcza.
Ja przynajmniej bym tak robil w okresie przejściowym :P niech graja, by dostać za nich jakas kasę, a w okienku niech wy ..... :P
1
@Matt_i1992 Przecież Puig ostatnio gra chyba częściej od Pjanicia, a Braith to w sumie i tak mało gra.
0
@Rewolucja123 Często Puig gra, ale minutowo mało. Głównie końcówki meczów. I często jak trzeba wynik odrabiać.
2
@Matt_i1992 Nie, uważam że to bzdury. Chyba nie sądzisz, że trener myśli przed meczem "dobra, ten w sumie niech pogra to za więcej pieniędzy się go sprzeda".
0
@VenoM dokladnie, minutowo duzo mniej a duzo więcej wnosi i nie wierze ze Koeman tego nie widzi
0
@Jakchcesz wlasnie nie wiem, nie znam przykazow z góry, nie znam zapisów w kontrakcie... po prostu 3 trener który nie stawia na lepszych zawodników, jakoś mnie to dziwi i zastanawia
0
@Rewolucja123 z Alaves 90 minut i z Betisem 57 minut.
Granada 17 Cadiz 10 Elche 3 i grał w pucharze króla.
Rzeczywiście zaczął grać
1
@VenoM @Matt_i1992 Puig w tym roku ma 408 minut, jest to o 4 minuty więcej od Pjanicia.
0
@Matt_i1992 Kto ma mu tak kazać robić jak nie mamy prezydenta nawet? :P No to właśnie coś może jest na rzeczy że 3 trenerów wystawia poszczególnych graczy którzy w opinii kibiców są słabsi. Co odróżnia trenera Barcelony od kibica który ogląda ten sport w TV? No w zasadzie wszystko :D
1
@FDJ W ostatnich 6 meczach zawsze wchodził z ławki lub grał od 1'. Oto minuty od ostatniego do najpóźniejszego:
11, 12, 90, 6, 56, 45
A w ostatnich 13 meczach, tylko raz się nie podniósł z ławki z Bilbao, minuty przed meczem na CN z Baskami:
18, 30, 24, 45, 4, 67
0
@Matt_i1992 nie mieli odwagi. Woleli stawiać na starych i doświadczonych niz ogrywać młodego z talentem albo nie wiedzieli jak. Tacy wybitni trenerzy do Barcelony
@Rewolucja123 o tym mówię że zaczął grać. Tylko czy Koeman ma pomysł na tą druzyne jak to ma grać i jak ma grac Puig czy to tylko pic na wodę? Niewiadomo okaże się z czasem