La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

2

Griezmann musi odejść latem(tym bardziej po wczorajszej akcji z Pique), podobnie Coutinho, Umtiti, Busquets... a co do trenera to tak jak mówiłem jakiś czasu temu, Koeman zostanie tylko pod warunkiem jak nie będzie blamażu w LM lub wygra chociaż jakis puchar, a zanosi się że żadnego z tych warunków nie spełni, wydaje mi się że nowy Prezydent go zwolni i latem tego roku zawitamy Xaviego.

0

@Kondziubarca A pieniądze na rozwiązanie kontraktu jak Holender nie zrobi przysługi to skąd?

0

@Gall Pytaj Laporte, ja jestem za tym żeby raczej Koeman został ale bardzo w to wątpie że zostanie.

Komentarz usunięty

0

@LuisSalvano Domyślam się :P ale no nie może być tak że Griezmann który rok jest w klubie po chamsku odzywa się do legendy tej drużyny, a sam Antek na lewym skrzydle to krew dla oczu, a na innych wcale nie jest lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?