La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

2

Nie wyglada to zbyt dobrze jesli chodzi o nasza kadrę. Juz pomijam fakt srodka pola bo tam jest niezwykle kiepsko (Bielik, Góralski kontuzje, bez formy Krychowiak, Linetty stracił miejsce w słabym Torino). Ale obrona? Bednarek piąty kolejny przegrany mecz w lidze. Walukiewicz gra ale jego Cagliari przeciwnicy zamiatają podłogę (za chwile mecz z rozpędzoną Atalantą), Glik gra ale coraz więcej błędów a jego druzyna przeplata porazki z remisami. Z napastnikow w sumie tylko Lewy. Jako tako wyglądają skrzydłowi/ofensywni pomocnicy. Ale czy Placheta, Jozwiak, Szymański to „international level”? Nie wiem. Może w koncu Klich i Zieliński zaczną grać w kadrze na miarę swoich możliwości. Tak czy siak mamy topowych bramkarzy i Lewego. Mało...

0

@escarabajo Czy wszyscy byliby zdrowi, czy nie będą to i tak polska kadra nie ma szans na mistrzostwo, czy nawet wice mistrzostwo.

1

@AlexDark00 dzięki za info.

0

@escarabajo No nie no ale tak na poważnie, wierzyłbyś, że kadra, gdzie jest jeden pilkarz z topowego klubu, który bez podań na piąty metr praktycznie nic nie zrobi do tego pomocnik Napoli i reszta z średniaków i słabych klubów wygra np. Z Francją, gdzie na każdej pozycji masz topowego piłkarza? Ja wiem, że mecz meczowi nierówny ale szanujmy się i inne kadry.

0

@AlexDark00 uważam ze Francja ma najlepsza kadre na świecie i do nich absolutnie nie chce się porównywać. Ale czemu nie mielibyśmy powalczyc o top 8 może 6 na Euro?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?