La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

#Tiki-taka

Lenglet gra z zapaleniem ścięgna w kolanie. Dolegliwości przychodzą i odchodzą, dlatego są mecze, których nie może rozgrywać w całości. Z tego powodu odpoczywał w spotkaniu z Sevillą. Dziś czuł się lepiej. [@FCBRAC1]

18

Pique wracaj :S

29

To co u nas sie wyprawia z obrońcami to jakaś katastrofa.

konto usunięte

0

czy my mamy jakichś obrońców, którzy nie są połamani?

2

@mr_robot @NaFazieHitman @tbas Umtiti jest zdrowy ^^

0

@LeoMessi1994
Może ten szaman nie taki zły do leczenia xD

0

Niech z PSG też sobie odpocznie. Umtiti może popełnić błąd w jakiejś sytuacji, Lenglet napewno coś zawali.

3

@LeoMessi1994 no, gra na wywarze z suszonych liści kapusty pekińskiej i gangalu, zaparzanych przez jednooką staruszkę w każdą pełnię o północy w towarzystwie królika albinosa.
Budzi zaufanie. :D

0

@AxelF hahaha dobre uśmiałem się :P

2

Jezu dajmy człowiekowi żyć, 2 rewelacyjne miał jak zastępował Umtitiego, gorszy okres ma i tyle. Trzymajmy za wszysykich kciuki bo zespół tego potrzebuje. W lecie pewnie na nim dobrze zarobimy, nie ma co się podsmiewac bo to nie godne kibica Barcelony.

0

@mr_robot Nie mamy, nawet w rezerwach jest z tym problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: