- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1211 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
3
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
106 odpowiedzi
Raphinha11
2
Słuchacie polskiego rapu? Czy może stronicie od tego? Ja np. jestem fanem Quebo, choć zaraz... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
FabianekMrozek
3
Dobra wytłumaczcie mi, bo nie znam się na tenisie, jak to możliwe, że ruskich dopuszczono do... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1211 Culés
3
Rozgorzała dyskusja na temat mojego wpisu że przerąbane ma Muller bo musi spędzić kilkanaście dni na kwarantannie w Katarze z dala od bliskich i swojego domu. Nie chcę odpowiadać każdemu by nie trafić do gorących więc odpowiem w tym wpisie.
Mnie bardziej chodziło o to że ma wirusa. Może mieć wysoką temperaturę i źle przechodzic chorobę. Wykazałem się empatią bo wiem że osoba chora woli leżeć w swoim łóżku mając osoby bliskie obok siebie. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to i nie interesuje mnie czy on ma miliony i czy jest w 5 gwiazdkowym hotelu. Mnie osobiście byłoby smutno zostając samemu z wirusem w Katarze zamkniętym w hotelu pokojowym. Tylko tyle i aż tyle.
14
@Janiama No skoro został z wirusem to przynajmniej nie jest sam ^^
1
@Janiama straszna historia, rzeczywiście. Mam nadzieje że się podniesie
2
@Janiama Już dobra, daj spokój.
0
@Janiama no tak lepiej w polowym szpitalu z innymi chorymi, którzy umierają obok ciebie.