La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

4

Jak widzę te nasze rączki jak choćby Alby bawiących sie w liniowego to marzy mi sie zapis w kontraktach albo w regulaminie klubowym że za każde reklamowanie spalonego przed gwizdkiem sędziego jest ucinana jedna tygodniowa pensja. Myślę że po miesiącu nasze gwiazdy nawet by nie pomyślały żeby ręke podnieść

konto usunięte

0

@sebo939 No tak. Za to za tragiczne sędziowanie dawalbym premie sędziom.

0

@LuisSalvano Co ma sędziowanie do tego co napisałem?

konto usunięte

0

@sebo939 To, że jesteś trochę ja te komisje dyscyplinarne w Hiszpanii. Do ukarania Pique za szczerą wypowiedź to są pierwsi. Jednak żeby karać żałosnych sędziów za wypaczanie wyników i fatalne decyzje to już im nie śpieszno.

0

@LuisSalvano Wskaż mi posta w którym chciałem ukarać Pique bo sie zagalopowałeś. Dla mnie sędziowie są chujowi jak nieszczęście i Lahoz już dawno temu powinien zostać wypieprzony na zbity pysk ale no cóż. Takiej władzy nie mam

konto usunięte

0

@sebo939 Skoro Ty jako kibic to widzisz i Ciebie to wkurza, to tym bardziej nie dziw się piłkarzom jak co mecz muszą to oglądać na żywo. Nerwy im w końcu puszczają.

0

@LuisSalvano Od spalonych to jest VAR i ich psim obowiązkiem jest to sprawdzić a nasi piłkarze powinni być skupieni na graniu w piłkę bo i tak nic nie wskórają a jedyne co dostaną to kartkę za pyskówki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?