La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

6

https://x.com/ooc_pis/status/1359473020193169408

Jak oni mogą 1!1!!1!1

I w roli eksperta niezawodny Tomasz Suckiewicz

2

@CatalanDream A chcą się dzielić? To czemu strajkują? Te zdanie nie kłamie.

2

@AlexDark00 a dlaczego maja się dzielić? Odprowadzają podatki przecież!!!


Logika tych wszystkich socjalistów i komuchów- zarabiasz więcej to podziel się z biednymi. DEJ.

1

1

@mokrychlopiec Le samo zdanie nie kłamie. Nie lubię komunizmu, ale podatki są, były i będą. Tak samo jak wchodzą nowe np. cukrowy.

0

@CatalanDream No tutaj jest przegięcie.

0

@AlexDark00 ale media płacą podatki. Każda Gazeta, radio czy kanał telewizyjny odprowadza od swojej działaności podatek. Tutaj jest to haracz- rząd chce zysku od emitowanych przez nich reklam. I to od 15 do 35%.

0

@mokrychlopiec Jakiś użytkownik coś pisał na dole o podatkach. Trochę niżej jest o tym komentarz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?