- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1003 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
16
Ale ten Konfitura strasznie mnie irytuje. Gość ma rację, ale sposób, w jaki zwraca się do... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Safrani
3
Dobra, bo muszę dzisiaj podjąć decyzję i zamówić telefon.Po przewertowaniu internetów wybór... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
NeroTFP1
35
Michał Wiśniewski potwierdził, że jest w trakcie sprawy rozwodowej ze swoją piątą... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1003 Culés
0
Trzech sąsiadów zginęło po kłótni o odśnieżanie
Jeśli co do zasady w Stanach wszystko jest większe, to nawet perypetie tamtejszych Kargulów i Pawlaków muszą przybierać bardziej intensywny obrót. Troje sąsiadów z miejscowości Plains Township w amerykańskim stanie Pensylwania zginęło od ran postrzałowych w rezultacie kłótni, do której doszło między całą trójką. James i Lisa Goyowie odśnieżali teren wokół swojego domu, gdy podszedł do nich sąsiad James Spaide i zażądał, by Goyowie przestali przerzucać śnieg na należący do niego teren. Między trójką wywiązała się ostra kłótnia, w której trakcie Goy rzucił w Spaide’a przedmiotem, którym odśnieżał swój samochód. Rozwścieczony Spaide poszedł do domu, wrócił z bronią i zaczął grozić swoim sąsiadom. Z relacji świadków wynika, że 47-latek oddał po chwili kilka strzałów w kierunku Goyów, a następnie poszedł do domu po kolejną broń i po chwili wrócił, by strzelić do martwych sąsiadów jeszcze kilka razy. Po przyjeździe policji na miejsce zdarzenia sam popełnił samobójstwo. Sąsiedzi całej trójki twierdzą, że między Spaide’em a Goyami iskrzyło od dłuższego czasu.
5
@Szpenser teraz wyobraźmy sobie co by było gdyby w Polsce był taki dostęp do broni
4
@busquets5 nie potrzeba dostępu do broni żeby zabić człowieka. Ogarnij się
1
@nitey mieszkam w małej miejscowości i uwierz mi że tutaj posiadanie klamki w szufladzie wywindowało by niektórym pewność siebie pod sam sufit. Potem połącz to z alkoholem który jest nadal sporym problemem w tym kraju. Na pewno łatwiej w szale pociągnąć za spust niż dzgnac kilka razy nożem albo tłuc przez dwie minuty.
1
@Szpenser kamikaze kurłła
1
@busquets5 Dlatego broń nie dla każdego, a dla ludzi zdrowych psychicznie, po licznych testach, bez nałogów itp. Po sprawie :)
1
@busquets5 Czarnoprochowca można mieć bez problemu a też z niego zabijesz. Jakoś nikt się nie rzuca.na ich kupno. Dostęp do broni to podstawowe niezbywalne prawo człowieka.