La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

konto usunięte

40

Co do Antka, to jest swietny grajek ale... nie samograjek!
To jest ten typ gracza, ktory gra dla druzyny, nie jest sprinterem ani atleta jak belgijski czolg Lukaku.
Wiecie dlaczego jest wiele opinii, ze on do nas nie pasuje? Dlatego, ze w slabo funkcjonujacej druzynie tacy zawodnicy nie zaprezentuja swoich walorow. To nie jest samograj typu Ney, Dembele czy Messi gdzie przejscie dwoch zawodnikow dryblingiem to dzien powszedni. To nie jest Ronaldo, ktory z 10 gornych pilek wygra 6 w czym 4 skieruje w swiatlo bramki. Griezmman potrzebuje ruchu kolegow, wymiennosci pozycji i wspolpracy- czyli dobrze poukladanej druzyny. Nigdy nie bedzie naszym nr 1 w ataku ale moze okazywac sie kluczowy.
W tym sezonie wyglada to lepiej bo druzyna Koemana wyglada zywiej i wyrazniej niz w poprzednim.
"Antek nie pasuje" - zapewne nikt by tak nie powiedzial, gdyby Francuz wykorzystal choc polowe setek w tym sezonie. Czy gracz, ktory dochodzi do tylu okazji na pewno nie pasuje do druzyny?
To jest moj jedyny zarzut do niego. Jesli uwaza/ uwazal sie za goscia na rowni z Leo i CRem to powinien te proste pilki konczyc z palcem w....
Choc, jak pokazuje ten sezon, naeet wielki Leo ma olbrzymi problem ze skutecznoscia.

7

@El dominatore Nie przetłumaczysz tego nigdy co niektórym. Skoro dla tych samych osób odejście Bartomeu i zmiana trenera miała oznaczać 5-0 w każdym meczu i gra jak za Guardioli a jak nie to Koemanout i sprzedać pół składu.

2

@El dominatore pełna zgoda, to zupełnie inny typ piłkarza, ale nigdy nie wątpiłem w jego umiejętności, bo potrafi pomóc drużynie. Właśnie też zauważyłem, że potrafi się odnaleźć w polu karnym i jest kiedy go potrzeba, tak jak we wczorajszym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?