La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 780 Culés

konto usunięte

13

Ibrahimović: "Jesteś osłem". Lukaku: "Strzelę ci w głowę"

Włoskie media opublikowały dokładny zapis wypowiedzi piłkarzy:

- Ibrahimović: Jesteś osłem”- Lukaku: „Wejdźmy do środka su**, zobaczymy”- Ibrahimović: „Zadzwoń do matki, Idź rób swoje gów***ne laleczki voodoo, mały osiołku- Lukaku: Pier.... Ciebie i Twoją żonę, ty mały b....Chcesz porozmawiać o mojej matce, skur....? Strzelę ci w głowę".

2

@tmQbassive doskonale widać, że za kasą klasa i inteligencja nie idzie.

14

@tmQbassive Te tłumaczeniu rozmów między piłkarzami i sędziami to jedno wielkie XD

1

@tmQbassive Dwóch dorosłych chłopów z czego jeden kreuje się na super twardziela,a teksty jak gówniaki z piaskownicy :D

3

@chosenone Nie no myślę że też boiskowe emocje robią swoje, można na codzień być pokorny i opanowany, ale każdy ma jakieś granice :D

1

@tmQbassive Zawsze w takich sytuacjach się zastanawiam czy te wypowiedzi tłumaczył jakiś Jasiu z klasy Ic czy po prostu piłkarze są aż tak ograniczenie intelektualnie, że nie potrafią złożyć jakiegoś sensownego zdania, nawet w celu obrazy czy ośmieszenia rywala.

0

@JohnA translator google robi dużo roboty. W wolnym tłumaczeniu to wiesz.

0

@tmQbassive Lukaku zostałby złożony w 3 nanosekundy a skaczę jakby nie wiem co

0

@jeyx77x lukaku to kawał byka, myślę że zlatan mógłby napotkac opór xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: