La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1032 Culés

17

Słyszeliście o Kim Dzong-Namie?
Brat przyrodni Kim Dzong Una. To on miał być następcą jego ojca ale popadł w niełaske po incydencie w Tokyo gdzie próbował wejść do Disneylandu z rodziną na fałszywym paszporcie Demokratycznej Republiki Konga. Wygnany z Koreii Północnej przez jakiś czas mieszkał w Makau oraz w Malezji, podróżując inkognito, twierdził że nigdy nie chciał zostać przywódcą KP i otwarcie krytykował reżim swojej rodziny. Najprawdopodobniej to ze względu na tą krytyke Kim Jong Un wydał na niego wyrok śmierci który w końcu udało się doprowadzić do skutku. Na lotnisku w Malezji dwie kobiety psykneły Kim Dzon-Namowi w twarz środkiem VX, jedną z najniebezpieczniejszych trucizn bojowych wynalezionych przez człowieka. Obie potem zeznały że myślały że biorą udział w programie o prankach. Oczywiście winą za morderstwo obarczono Malezje chociaż oczywistym jest że stała za tym albasada KP. Jednej kobiecie zarzuty zniesiono a druga wyszła po roku. Brzmi jak z filmu :p

5

@don'T.R.I.P.e Tak, oglądałem ostatnio niezły dokument o nim, otruli gościa, wuja też wykończył, w ogóle super naród, nawet znaczki pocztowe mają z rakietami, a dzieci w szkole śpiewają o wspaniałym dyktatorze, kogo się na ulicy nie zapytali o USA to każdy marzy o wojnie z nimi ^^

konto usunięte

1

@don'T.R.I.P.e Całkowicie popieram Kim Dzong Un'a w tej sprawie.
Dostał nóż w plecy od własnego "brata" i mu się nie dziwię, że go zlikwidował, sam bym tak zrobił na jego miejscu. Na dodatek ten cały "Nam" atakował wspaniałe państwo jakim jest Korea Północna.

konto usunięte

3

@don'T.R.I.P.e nie wierze w co czytam O.o jeśli chodzi o to że myślały iż to prank i wyszły

0

@don'T.R.I.P.e raz jedyny USA mogło by zrobić coś radykalnego i pozbyć się tego kraju z mapy, szkoda tych ludzi a te kur**na górze to ścierwo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?