La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

5

Ale schiza. Wczoraj byłem w pracy na drugą zmianę i zapomniałem w ogóle o meczu. Wracam do domu przed 2 w nocy i widziałem komentarze meczowe. Sprawdzam wynik.
Smutne jest po prostu w jakim kryzysie mentalnym się znajdujemy już. Ani trochę nie chodzi o porażkę. Znowu w ostatniej minucie tracimy gola. Znowu przegrywamy wygrany mecz. Zachowanie Messiego, może będę fanboyem, ale całkowicie go rozumiem. Przez 10 lat podziwiałem go za to, że w każdym meczu jest niemiłosiernie kopany i faulowany, a mimo to zachowuje spokój i gra dalej. Szczerze imponowała mi ta jego cierpliwość, nawet nie jako piłkarza ale jako człowieka. Dopiero teraz nie wytrzymał. To tylko taki wymowny obrazek który może symbolizować co się stanie na koniec sezonu. On ma dosyć.

2

@Nano22 Ja nie pochwalam zachowania Messiego ale jestem w stanie go zrozumieć. Ten brodacz wczoraj sie doszczętnie skompromitował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?