La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 629 Culés

1

Niby ten superpuchar nie był brany przez nikogo na poważnie gdy sie zaczynał, ale jak juz się dotarło do finału to miło byłoby zgarnąć jakieś trofeum bo ostatnio trochę mamy posuchę. Wygrana w nim dałaby większe chęci i nadzieje zarówno zawodnikom jak i nam, kibicom, ponieważ myślę że dałoby to pozytywnego kopa i pokazało, że nie zapomnieliśmy jak sie wygrywa trofea i w tym sezonie jeszcze pozytywnie zaskoczymy. A tak to zostaje tylko jedno uczucie, które coraz częściej się u nas pojawia. Rozczarowanie. Boli też sposób w jaki przegraliśmy. Graliśmy słabo, a bramka w 90 minucie po głupim faulu boli jeszcze bardziej. Teraz czeka nas powrót do szarej rzeczywistości, czyli do ligi, w której strata do lidera jest tak duza, że już nawet nie pamietam dokladnie ile ona wynosi.

0

@MejorCampeones Tutaj akurat większość podchodziła do niego poważnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?