La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

0

Teraz fajnie Hajto zgasił "Cezarego z Pazurem". I bardzo dobrze powiedział o Wieczystej.

0

@michal26 a co się tam stało bo nie oglądam?

3

@Yoshi94 Kawałek ogladalem, bo teraz Maryna na Eurosporcie walczy.
Gadali o Górniku Polkowice i że w II lidze, czyli centralny poziom, i ze pracują w kopalni a potem na trening a i tak są faworytem do awansu do I ligi.
No i zeszło na płace w klubach i Cezary powiedział, że są kluby w VI stopniu ligowym, gdzie piłkarze zarabiają 30-40 tysięcy i ze jest to klub z Krakowa. No i Hajto wziął w obronę klub, że świetna inicjatywa, za prywatne pieniądze, że wokół stadionu mieszka 180 tysięcy osób, że dzieci maja gdzie trenować, że na mecze wojewódzkiego pucharu Polski 2 tysiące osób przychodzi...no i w ogóle że trzeba się cieszyć, a te 30-40k to zarabia tylko dwóch i reszta ma normalnego kontrakty. Zgasil jak peta

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?