La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

10

Info o trzecim stroju Barcy 21-22. Jak dla mnie bardzo fajne. Lubię, jak stroje nawiązują wzorami do miasta. Przemeczówka 13/14 i trzecia 18/19, na których była dzielnica Eixample, mozaika Gaudiego na przedmeczówkach z tego sezonu itd. W przyszłym sezonie również Gaudi. https://x.com/Footy_Headlines/status/1343638901605494784

2

@PatrychoO Ale ona jest zajebista. Kupiłbym na pewno

6

@Wossi61FCB tu jeden z grafików przedstawił swój koncept.

Świetna. Tylko czemu domówkę chcą tak przekombinować :/

1

@PatrychoO Czemu domówkę chcą tak przekombinować? Proste, bo nie może być trzech dobrych koszulek w jednym sezonie xD
W tym sezonie mamy ładną domówkę, bardzo ładną wyjazdową i żeby nie było za słodko to dowalili nam najgorszy w historii trzeci komplet...

1

@Wossi61FCB mi to się w sumie podoba ten trzeci :D Ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić, w jaki sposób te 3 różne wzory na koszulce mogą dobrze wyglądać. Niewykonalne.

1

@PatrychoO Dla mnie ten trzeci jest paskudny, poważnie, nigdy gorszej koszulki nie widziałem :D
A co do tej domówki to fakt, dupy nie urywa, ale i tak lepsza od zeszłorocznej Chorwacji.

1

@Wossi61FCB no jak dla mnie nie do końca, bo Chorwacja była chociaż estetyczna i pomijając brak pasów, to wyglądała naprawdę ładnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?