La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

0

Wielu tu pisze o odmładzaniu kadry. Uważacie że obecny kryzys finansowy to odpowiedni moment ? Zwłaszcza że tych młodych u nas za bardzo nie ma i trzeba ich kupić...
Czy może poczekać i wziąć np za darmo takiego Aguero? :)

konto usunięte

1

@PatrykBarca a kogo my mamy starego poza busq? Teoretycznie nie mamy zastępstwa tylko za Albe i Busqetsa

4

@PatrykBarca czekaj czekaj.
Czy ty właśnie powiedziałeś,że u nas nie ma młodych?
Trincao, Dembele, Konrad De la Fuente, Pedri, Puig, Moriba, Collado, Ansu Fati, De Jong, Balde, Dest, Mingueza, Aroujo.
Zapomniałem o kimś? @ViscaBarca123 by cię przechscił

konto usunięte

0

@PatrykBarca Zaraz Ci pewnie napiszą, że Aguero zażyczy sobie 100 milionów za podpis.

0

@jeyx77x @Ghotti Wręcz przeciwnie. Ale główne argumenty przeciw np Aguero są takie że musimy odkładać kadrę. I pytanie jest następujące. Czy możemy sprowadzić starszego zawodnika żeby podnieść poziom? :)

konto usunięte

0

@PatrykBarca jeśli nie byłoby $ na nikogo innego to na rok czemu nie, aczkolwiek Aguero niestety już kontuzje trochę dokuczają

0

@LuisSalvano Ta. Pewnie za taka szansę by całował po stopach. A wystarczy sprzedaż Braithwaita i jest na pensję na 2 lata. On chociaż gwarantuje 25 goli co sezon...

konto usunięte

0

@PatrykBarca jeśli ktoś weźmie Braithwaita i on sam bedzie chciał odejść. Wtedy taki Depay i Aguero za friko za Braithwait? Gdzie mam się podpisać mi powiedz :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?