- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
37
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
9
Mocno liczę na to, że Superpuchar w obecnej formie nie będzie przynosił oczekiwanych zysków i za kilka lat wrócą do starego formatu.
Superpuchar przed startem ligi był o tyle dobry, że po wakacjach człowiek zwykle był już wytęskniony za tą piłką, więc te mecze zawsze oglądało się z przyjemnością. Jak trafił się jeszcze klasyk, to już w ogóle miodzio. Do tego to był fajny sprawdzian formy przed sezonem, a i dobrze było wejść w niego już z jakimś pucharem. Jego ranga nigdy nie znaczyła wiele, ale jakiś minimalny prestiż posiadał.
Z kolei rozgrywany w trakcie ligi, przy natłoku meczów, dla mnie na wartości stracił całkowicie. Jakbyśmy rozgrywali jakieś Audi Cup. Wolałbym już, żebyśmy wystawili rezerwy.
1
@Kapitan_SW ten format może być ale niech będzie w lato przed sezonem
0
@Kapitan_SW gdyby był stary format to byśmy nawet nie grali o ten puchar. W zamian teraz zamiast grać z Bilbao to byśmy grali z jakimś 3ligowcem w PK.
0
@Yoshi94 I nie miałbym nic przeciwko temu.
0
@Kapitan_SW w takim razie szanuje, że wolisz grę z 3ligowcem od gry o puchar.
0
@Yoshi94 Tak, wolę żeby rezerwy pograły z trzecioligowcem, niż żeby pierwszy skład eksploatował się w meczu o puchar Tymbarku.
0
@Kapitan_SW ale to jest Superpuchar Hiszpanii, a nie Puchar Tymbarku. Nikt Ci nie każe oglądać meczu przecież. Poświęć czas rodzinie a rezerwy sobie oglądnij w niedziele o 12, bo grają w 3 lidze.