- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 882 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 882 Culés
8
XD
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/138598567_3552303631504640_5793345787105843536_o.png?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=oZetw24K-xIAX9eQG3u&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=9ae7c8ce6533c92b117f3b24bc8ba3c1&oe=6023E05E
Żeby nie było, że tylko Polacy to męscy szowiniści itp. to podsyłam jeszcze to:
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/138833027_2952716261629687_1810587424982665013_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=xxiHp5-g4coAX_dJdRM&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=ff8108f450050823e20df2758981cd8e&oe=60259323
I krótki komentarz ode mnie: Nie miałbym osobiście nic przeciwko temu, by pograć żeńską postacią w GTA (chociaż wolałbym wybór między męską i żeńską). Bardzo lubiłem grać jak byłem nastolatkiem w No One Lives Forever, gdzie główna postać, którą sterujemy to kobieta.
W M&B też podbijałem Calradię postacią żeńską, a w Left 4 Dead 1 zawsze podczas kampanii online wybierałem w lobby Zoey, ewentualnie Francisa, jeśli postać kobieca była zajęta.
Fajne podsumowanie preferencji graczy w jednym memie:
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/138745662_3002796793330657_130762711347012684_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=cRG8CcTGuFcAX9tW3km&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=b17131f5b38458fc2c3a8d5bec614e74&oe=60227D81
6
@Ojciec5tkidzieci Oskarżanie rockstara o poprawność polityczną xD Nie wiem co ci ludzie mają na bani.
14
@Esteban_ Chociaż śmieszy mnie komentarz "Car accidents are gonna be accurate now". XD
4
@Ojciec5tkidzieci W srodowisku graczy jednak duza jest przewaga tak zwanych ‘inceli’.
I o ile przemysl sie rozrosl, graczy jest wiecej, nawet casuale nie kryja sie z miloscia do gier... to wiekszosc ludzi nie ma potrzeby, by pisac o gracz na Facebookach i Instagramach, za to hejterzy i trolle pierwsi leca lamentowac i pluc jadem.
FB czasem wzkazuje ci newsy, w ktorych ktos sposrod znajomych komentowal, i kiedy mam info o artykulach z IGN, to z reguly sa to pomyje napisane przez jakiegos przegrywa incela. Do przewidzenia ;D
Kilku juz takich u mnie polecialo z listy xD
A co do ludzi atakujacych Rockstara o bycie PC - to jest dopiero smiech na sali, bo mowimy o studiu, ktorego gry sa rrgularnie banowane w wielu krajach i ktory tworzy swiaty parodiujace anerykanska kultura i zachodni swiat.