La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

3

Ale ten Laporta w człowieku nadzieję rozpala na lepsze jutro. Oby po czasie czar nie prysł.

0

@kuz dlatego głosowałbym na Fonta

0

@jeyx77x u Fonta nie ma co prysnąć po czasie, zdecydowanie wolę Laporte :)

1

@jeyx77x Nie wiem skąd takie zaufanie do niego. Wyszedł znikąd i ogłosił, że ma bardzo dopracowany plan. Po czym długo nic nie ujawnia i opowiada w kółko o Xavim. Zalicza serię wpadek, które już teraz pokazują, że nic nie jest dopracowane skoro co chwila zmienia zdanie i improwizuje. Dla mnie gość jest niewiarygodny chociaż może i byłby dobrym Prezydentem. Ale czasy są takie, że wybrałbym sprawdzonego człowieka.

2

@kuz No a mi nie. Narazie jakieś banały widzę z jego strony i jedyne co ogłosił, to zarząd. A reszta, to tzwn. 'Kiedyś to było'.

1

@arasz1819 Laporta narazie z niczym nie wysoczyl procz tego "jak kiedys bylo dobrze". Dlatego czekam az wkoncu przedstawi projekt bo poki co ziomali swoich przedstawil i nic wiecej. Gadal tylko to co czlowiek chcial uslyszec, polityk.

3

@Tomek54321 a co to "kiedyś" to ktoś mu z życiorysu wymazał? To jest znakomita rekomendacja, że ktoś z podobnego syfu raz wyciągnął klub. Nie rozumiem kompletnie tego myślenia, jakby teraz miał się wstydzić z tego, że był jednym z najlepszych Prezydentów. Czasy, aż tak bardzo się nie zmieniły, żeby nagle nie wiedział co robić. Plan pewnie jakiś pokaże, ale co innego plany i projekty, a co innego rzeczywistość.

1

@arasz1819 Tak wyciągnął, że został prawie wyrzucony z klubu przez socios. Trafił z trenerami, ale w porównaniu do Bartomeu, to nie przypominam sobie, aby inne sekcje (koszykówka, piłka kobiet etc.) tak zaistniały. Laporta skupia się pewnie na futbolu, ale inne sekcje też muszą żyć.

0

@arasz1819 kolega @Rewolucja123 fajnie ci opisal. Pilka nozna ok. Trafil z trenerami i zlotym pokoleniem, ale to nadal nie zmienia faktu ze wisialo nad nim wotum nieufnosci, a do tego o innych sekcjach sportowych nikt nie slyszal.

0

@Rewolucja123 a co to socio? Oni go wybrali wcześniej, a później Rosella i Bartomeu. Chorągiewki takie same jak większość tutaj labambowiczów. Ja mówię, o faktach jakim był jeden z najlepszych okresów w dziejach klubu i z tym możesz sobie walczyć, ale tego nie zmienisz.

Edit: Tak tylko spojrzałem, ostatnia Euroliga koszykarzy wygrana za Laporty, piłkarze ręczni wygrali po razie u wszystkich 3 ostatnich prezydentów.

1

@arasz1819 Był jednym z najlepszych, a dlaczego? Bo w piłce osiągnął sukcesy? To samo mogę powiedzieć o Bartomeu, który miał z Lucho 5 pucharów. Bartomeu zakopał piłkę i finanse, ale mimo wszystko na innych sekcjach zyskała Barcelona. U Laporty zyskała tylko piłka. Był dobrym prezydentem dla jednej sekcji i tyle. Bartomeu przeciętnym pod względem tego największego marketingu (futbol), ale potrafił ułożyć inne sekcje. W młodzieżówce nawet mamy dużotalentów na chwilę obecną, Młodzieżowe Ligi Mistrzów (najlepsze pokolenie od lat do tego (Lucho kiedyś mówił)). Kobieca piłka w finale LM były dziewczyny ostatnio. Xavi nie trafił się Laporcie, podobnie z Iniestą, Pique, nie jestem pewny z Messim. Laporta miał szczęście, że trafił na pokolenie, które wyszło od... innych/innego prezydentów/a. Można pochwalić za transfery i trenerów i koszykówkę jak dopisałeś i tyle.

1

@Rewolucja123 Wypisałem Ci inne ważniejsze sekcje jak wyglądały. Tak po prawdzie to tylko ta kobieca się zgadza, że w tamtym czasie kompletnie bez sukcesów. Ale ja też nie mówię, że on był idealne, tylko że jeden z najlepszych. Stabilność w klubie-nie, puchary-nie, reputacja-nie, to za co ja wg Ciebie mam go oceniać? W ogóle pamiętasz lata 2003 i wyżej bo widzę, że piszesz raczej o schyłku jego kadencji, a ona trwała 7 lat i Barcelona przez ten czas miała to do siebie, że mogłeś nie być jej kibicem, ale ogólnie była lubiana i szanowana. Dzisiaj jak zapytasz kogoś postronnego to jesteśmy postrzegani jako jeden z najbardziej skompromitowanych klubów, aferami, wynikami, długami itp. I to jest też ta subtelna różnica.

Edit: jak będziesz co chwile dopisywał kontynuacje swoich postów to ta wymiana traci sens

0

@arasz1819 Może być dobrze jak kiedyś. A może być też jak z drugim podejściem Zidana. Laporta jest trochę staroswiecki. Jak np jego pomysł i czystej koszulce gdy w klubowej kasie nie ma ani grosza. Politykiem jest dobrym , ludzie wiwatuja :) ale pomysłów na rozwój, składanie długów, co z nowym Camp Nou nie widać.

0

@PatrykBarca Oczywiście, że może się okazać teraz leniwym, tłustym, wynudzonym karierowiczem. A Font nie? Albo 2 pozostali? Font dla mnie jest kłamcą z tym dopracowanym projektem, bo nic nie ma dopracowane. A pomysł, żeby Xavi od końca stycznia już był i tu i w Katarze jest chory. A co do koszulek to słyszałem, ze UNICEF ma wrócić na przód, ale nic o czystej koszulce. Kiedy tak mówił? To, aż nieprawdopodobne przy takich długach

0

@arasz1819 Samo wrócenie Unicefu na przód to straty finansowe bo tam miejsce jest najwięcej warte. Nie jestem zwolennikiem zadnego kandydata bo kazdy ma duzo wad. Ale projekt Fonta to tez duzo nowelizacji ( elektroniczne głosowanie np.) Rozbudowanie social mediów czy reklamy. Zmiana struktury klubu . A ze w projekcie sa luki to chyba jasne , zaden dyrektor czy trener któy ma obecnie robote nie moze sie publcznie wypowiedziec ze wraca bo co zrobi jak Font nie wygra ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?