La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

1

Z tego planu luzowania obostrzeń z tego co pamiętam to przy wynikach poniżej 10 tysięcy zachorowań dziennie większość gospodarki miało być otwarte tymczasem właściwie to jesteśmy całkowicie zamknięci. Strasznie mnie martwią te działania rządu bo mam wrażenie jakby oni w w ogóle nie mieli pojęcia, że ludzie muszą pracować by żyć.

7

@bartekvisca Jest jedna zasada. Nie ufaj w ani jedno słowo, które mówi Rząd.

0

@michal26 to trochę kiepsko bo w dużej mierze to od nich zależy nasze życie.

6

@bartekvisca No, ale co poradzisz. Durny naród prowadzony jest przez ich durnych przedstawicieli

3

@michal26 ba! Powiem więcej jeśli rząd mówi że będzie tak lub siak to znaczy że będzie dokładnie na odwrót.

0

@bartekvisca ktoś jeszcze im wierzy na słowo? To jest banda oszustów.

konto usunięte

0

@bartekvisca żółta strefa już dawno powinna być ogłoszona jeszcze w starym roku. A jutro kwarantanna zostanie przedłużona bezpodstawnie,ale tak będzie;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?