- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 901 Culés
Gorące dyskusje
mmaciass
15
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Hosh
34
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Roobo
4
Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%. Wiedziałem że rozdział im raczej da ale... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 901 Culés
23
Dokonam coming outu. Jestem weganinem. Co prawda tylko w godzinach od 1 w nocy do 8 rano, gdy śpię, ale jestem. Wtedy kompletnie nie jem produktów pochodzenia zwierzęcego.
Z kolei osoba mi bliska je dużo burgerów, ponieważ twierdzi, że tak kocha zwierzęta, ze chce szybko zrobić miejsce na nowe.
3
@Comentateiro zawsze to coś
4
@Comentateiro O, a ja w godzinach 1 do 8 mam strajk głodowy i nie jem kompletnie nic. Przebij to.
1
@Comentateiro ja od 1 do 8 jestem ascetą
4
@Comentateiro Phiii, ale bez tlenu pewnie nie przetrwasz? Nie dziwi mnie to, bo ludzie są tak od tego uzależnieni, że nie wyobrażają sobie życia bez. Trochę przykre, no ale cóż, wy szybciej umrzecie i zwolnicie miejsce dla prawdziwych samców alfa.
8
@Comentateiro gdyby zwierzęta nie chciały być jedzone to nie były by zrobione z jedzenia
1
@Comentateiro Zwierzęta mają swoje prawa. A najważniejsze z tych praw jest takie, że mają prawo dobrze smakować.