La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

10

Ostatnie miesiące sprawiły, że Ester Expósito i były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk to dla mnie ambasadorzy La Rambli. :D

3

@Ojciec5tkidzieci czyli nie mamy godnego reprezentanta

konto usunięte

5

@Ojciec5tkidzieci Donald to najlepszy premier Polski po 89 roku.

konto usunięte

4

@Ojciec5tkidzieci Tuska tylko jeden user wstawia, a z Ester jest spam, że hej.

Zamiast tuska dałbym Najmana.

1

@Ojciec5tkidzieci Odkąd używam opcji ignoruj, nie widuję tutaj tego, no, jak to było? Byłego premiera Polski oraz byłego przewodniczącego rady jakiejś tam... (:D)

2

@Chwytliwy Najman bardziej kojarzy mi się z Kanałem Sportowym, niż La Ramblą.
Tuska wrzuca jeden user, to prawda, jednak w 8 na 10 przypadków taki post ląduje w gorących, a większość osób rzyga już widząc "były premier[...]". ;)

2

@Prezes_sycylijczyk polemizowałbym. Na pewno nie najgorszy, bo na chwilę obecną raczej Vateusz przegonił wszystkich konkurentów. ;)

konto usunięte

2

@Ojciec5tkidzieci Ja nie rzygam, dobrze go wspominam, a kto rzyga, ten rzyga, nie mój organizm

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chwytliwy Ty byłeś w wieku 7-15 lat za ich rządów xD To o jakim dobrym wspominaniu mówisz? xD Nauczyciele mniej zadań do domu zadawali czy herbata miała słodszy smak?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?