- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1656 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
CLS63AMG
9
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1656 Culés
3
Będą teraz 18 osób ścigać, tworzyć komisję, publicznie rozstrzeliwać, żeby tylko mówiło się o czymś innym, a nie o ich nieudolności, podwyżkach itp. Elektorat już pewnie odpowiednio nakierowany przez szambo z tvp będzie walczył żeby żydowskie elity nie odbierały naszej biało-czerwonej szczepionki. Ciekawe tylko ilu z nich już zadeklarowało chęć zaszczepienia się.
1
@arasz1819 nie bądź hipokrytą, takie krzywe akcje trzeba tępić
0
@ChampionLW 18 osób! Na kilkanaście milionów docelowo to faktycznie strasznie krzywa akcja. Tym bardziej, że ludzie nie chcą się szczepić. Nie wydaje mi się, że trzeba kręcić z tego aferę na taką skalę.
0
@arasz1819 Raz, nie chodzi o 18 osób* bo jest tego sporo więcej .
Dwa, musi to służyć temu by to nie eskalowało.
Trzy żeby komuś dać to komuś musisz zabrać, te śmieszne kilkanaście osób a właściwie ich brak mogło by sparaliżować niejeden szpital.
*Dziwienie się że symbole opozycji które walczą aktywnie z pisem przejdą suchą stopą to tym chamstwie jest naiwne.