La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

2

Pochettino powiedział kiedyś o Barcelonie co powiedział, przy okazji jeszcze poszedł do PSG, nie wiem jak ktokolwiek tutaj chciał go mieć za trenera. To jak być kibicem Wisły i prosić o Stawowego jako trenera czy Cabaja jako piłkarza, bądź być kibicem Cracovii i prosić o Małeckiego jako piłkarza czy Stolarczyka jako trenera. Chyba że takie osoby nie traktują kibicowania Barcelonie poważnie...

1

@jakub1906 Gdyby nie to pierdo*** o polskiej lidze, to może bym jeszcze mógł wyobrazić sobie te porównania. :P

3

@jakub1906 Być może, ale warsztat trenerski Pochettino>Warsztat trenerski Farmera Setiena i Koemana.

konto usunięte

2

@jakub1906 niektórzy mają gdzieś, co kto mówi, tylko patrzą jak trenuje :)
Wolę gościa, który jest fanem Espanyolu i wygra z nami 3x LM niż ciamajdę, który na każdym kroku podkreśla uwielbienie do Barcelony, a potem przegrywamy trofeum za trofeum. Nie traktuje twojego komentarza poważnie, chyba...

konto usunięte

0

@Coutinho007 na ten moment to ten Kuman wygrał więcej jako trener jak Pochettino :P

2

@jakub1906 Pochetinno wycofał się ze swoich slow o Barcelonie samemu, kiedy o dołączeniu do Barcy były tylko plotki, wiec nie miał presji. A nie rozumiem, czemu do PSG miałby nie dołączyć. Trener genialny, do Barcy by pasowal


0

@Explode nie no, trener zajebiaszczy bądź co bądź jednak, chcąc go tutaj równie dobrze mógłbym wybaczyć Neymarowi, a jakoś mi to przez myśl nie przechodzi nawet jakbym się bardzo postarał. Są pewne zasady które się powinno respektować

3

@Explode Pochettino genialną robotę robił w Totkach czy nawet w Espanyolu. Gdzie taką robotę robił Koeman?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?