La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1623 Culés

konto usunięte

1

Panowie jako że zbliżają się wybory kogo bardziej widzicie w roli prezydenta Fonta czy Laportę? Inni kandydaci są raczej bez szans więc chciałbym wdrożyć dyskusję. Font wygłosił swój "skład" jeśli wygra wybory i obiecująco to nie wygląda do tego ten XAVI na którym się opiera który i tak jest aktywem Barcelony i przyjdzie prędzej czy później. Wygląda to tak jakby Font nie mial kompletnie planu B jeśli Xavi nie wypali. Na ten moment Laporta może przeważać doświadczeniem i większą ufnością od Messiego przynajmniej tak mi się wydaje ale czekam na wasze opinie.

3

@Emhyr myślę że laporta ma już wygraną w kieszeni i właściwie możemy tylko dyskutować o tym co zmieni w tym klubie po objęciu sterów. Font zdaje się cała swoją kandydaturę opierać o xaviego, a nawet taka legenda nie pociągnie swoim wizerunkiem takiej słabej kampanii .

1

@Emhyr Ciężko porównać kandydaturę Fonta z Xavim i Jordim do Laporty gdzie nikogo nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?