La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

0

Tak naprawdę jak się spojrzy na nazwiska to jest top1 skład ligii wg mnie. Atak: Messi, Coutinho, Griezmann, Dembele, 2 młodych bardzo obiecujących (Pedri, Ansu), w pomocy Pjanic, de Jong oraz Busi, obrona: Lenglet (poprzednie sezony miał solidne) Pique oraz bardzo dobrze wchodzący do drużyny Araujo oraz jeden z najlepszych na świecie bramkarz. Nie jest to kompletny skład, ale same nazwiska powinny robić wrażenie.

0

@Mow_mi_Douglas To czemu skoro jest tak dobrze to jest tak źle? Hmm

0

@Mow_mi_Douglas No ta pomoc robi wrażenie zwłaszcza...

0

@Mow_mi_Douglas No tylko problm jest taki że pierwsza trójka chciała by na boisku robić to samo i razem na murawie nigdy nie pokaże swoich najlepszych wersji, ja tam uważam że to młodzi mogą coś zawojować, a pokładanie nadzieji w Coutinho nie ma racji bytu. Mamy przeciętna pomoc z nadzieją w postaci Pedriego i młodziutką obronę która wali babole i jest alba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?