La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1270 Culés

2

Grając trójką obrońców wyglądamy naprawdę dobrze w defensywie. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie takiej klarownej sytuacji Eibaru dzisiaj mimo, że w pierwszej połowie to oni prowadzili grę (nasza pierwsza połowa to była chyba najgorsza gra ofensywna w tym sezonie).
Oczywiście nie liczę tutaj tego błędu Araujo, bo to był nasz tradycyjny cotygodniowy wylew. Akurat po Araujo się tego nie spodziewałem, bo w tym sezonie jest naszym najlepszym obrońcą. Mam jednak nadzieję, że nie siądzie mu to na psychice.
W ofensywie powiem krótko. Jest dużo lepiej niż w tamtym sezonie. Tworzymy sporą liczbę sytuacji, ale niestety nasza skuteczność jest tragiczna. Brakuje nam prawdziwego napastnika. García i Depay- mam naprawdę wielką nadzieję, że choć jeden do nas przyjdzie w zimie.
Jest spory potencjał w tym składzie, trzeba tylko znaleźć optymalne ustawienie. Jak dla mnie powinno to być na ten moment coś w stylu:
Ter Stegen, Dest, Mingueza, Araujo, Lenglet, Alba, De Jong, Pedri, Messi, Dembele, Braithwaite
W obwodzie m.in. Puig, Griezmann, Coutinho i Trincao, który dzisiaj nawet dobrą zmianę dał, był o krok od zostania bohaterem. Szkoda.

1

@Wossi61FCB mi też się podoba ta grą trójka obrońców, ale trzeba te ustawienie wypróbować z jakąś lepszą drużyną. Dobrze jest mieć drugie ustawienie i stosować oba w zależności od sytuacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?