La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

2

Przyszłość Messiego pozostanie nieznana, nawet po jutrzejszym wywiadzie dla La Sexta. [@Alfremartinezz]

konto usunięte

0

@Fabik87 Myślę, że tuż po wyborach jego przyszłość już będzie bardziej znana. Jak wygra Laporta to myślę, że na 90% zostanie.

0

@LuisSalvano A ja myślę, że odejdzie niezależnie od tego kto wygra. Wie, że drużyna jest w przebudowie i potrzebuje czegoś nowego.

0

@Fabik87 Wyszedłby w święta i powiedział odchodzę;)fajny prezent dla kibiców;)On z decyzją nie musi się spieszyć .Zobaczy kto wygra co chcę zrobić i podejmie decyzje.Sam pomysł na wywiad dobry.

0

@LuisSalvano Przyszłość Messiego już jest znana, nie potrzeba żadnego wywiadu czy wyborów. Messi odejdzie, bo tu już nic nie wygra przez 2-3 lata.
Chyba że zawiesił rywalizacje z CR7 i ma już wszystko w d.... .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?