La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

0

Jak myślicie ile byłby w stanie ugrać w tym momencie skład Barcy Ter Stegen,Alba,Pique,Mascherano,Dani Alves,Busquets,Iniesta,Xavi,Messi,Neymar i Suarez?
Niektórzy już pokończyli kariery,a inni wiadomo że mają też już swoje lata na karku,ale mam wrażenie że mogliby jeszcze trochę namieszać taką bandą :D

0

@MaziFCB Iniesta wyleciał na 4 miechy, więc za niego Puig? :D

2

@MaziFCB
Majstra by zrobili, z LM byłoby gorzej ale z takim składem to możliwy półfinał. Jedyna obawa o pomoc - przydałaby się rezerwa na pomocy do zmiany bo Xavi, Iniesta by max jedna połowe obecnie ugrali.

0

@MaziFCB ta pomoc na całego sezonu by nie wyrobiła ale w pojedynczym meczu magia Alves jeszcze rok temu top na copa america mascherano pewnie ustawił by się lepiej niż lengelt

3

@pax Wiadomo że fizycznie ciężko by było,ale mam takie wrażenie że w pojedynczym meczu wypoczęci by jeszcze nie jedną topową ekipę ograli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?