La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

9

Poza 3 pkt. kompletnie nie widzę pozytywów. Wręcz przeciwnie: IMO jest jeszcze gorzej. Niektórym zawodnikom już się kompletnie nie chce grać, prawie każdy tutaj nie ma formy i wyglądają jakby grali ze sobą pierwszy raz. Zaskakujące podania, niedokładność, brak koncentracji, dziurawa obrona, nieskuteczność...

Jak jutro dostaniemy Bayern, to naprawdę postawie na jakieś 10 bramek, bo nie wierzę w to, że do tego czasu obrona się poprawi. Poprawia się parę lat i zmiany nie widać.

0

@macio_944 Bayern by nas pewnie pokonał, ale nie porównuj meczu przeciwko drużynie broniącej się tylko cały mecz autobusem do meczu LM gdzie przeciwnik również chce grać piłką.

konto usunięte

1

@busquets5 no niedawno mieliśmy przyjemność grać z taką pewną drużyną z Niemiec, która też chciała grać z nami piłką. Fajnie się oglądało te 10 bramek, szkoda tylko że 8 w bramce Barcelony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?