La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1172 Culés

14

Lucien Favre został zwolniony z Borussii Dortmund. [Bild]

2

@BarcaInfo Nie dziwi mnie to.

3

@BarcaInfo oni tam myślą chyba ze beda sie bić o mistrza sprzedając najlepszym zawodników

konto usunięte

0

@piotrek1315 I dobrze myślą. Sprzedawanie najlepszych zawodników i inwestowanie w zawodników o niezłych umiejętnościach faktycznie zbliża ich do mistrzostwa. Trio Haaland, Sancho i Dembele wyglądałby kosmicznie na papierze, ale reszta już fatalnie.

0

@Khajio no to nie wiem czego oni wymagają od tego trenera dobrze młodych wprowadza wiec nie wiem czego oni oczekują

konto usunięte

0

@piotrek1315 Oczekują tytułów. To jest przecież klub, który nie ma możliwości wydawać więcej na okienko niż 20-25 milionów euro z własnej kieszeni. Pieniądze ze sprzedaży szły w całości na podwyższenie wynagrodzeń (jaka gwiazda przyjdzie, jeżeli nie jesteś w stanie płacić 8 milionów euro za sezon?) i na nowych graczy. Ty widzisz stratę najlepszych graczy i regres sportowy, ja widzę wzmocnienia na problematycznych pozycjach zawodnikami na wysokim poziomie i progres drużyny.
Sprzedaż marnego Pulisicia i kupno Brandta (wybrany drugim najlepszym pomocnikiem w lidze), Hazarda (wybrany najlepszym skrzydłowym w lidze, przed Sancho i Gnabrym) i Alcacera (4 najlepszy napastnik), to dla mnie idealna droga do sukcesu.

1

@Khajio no tak ale patrząc na kadre Bayernu a Bvb to oni naprawdę oczekują majstra?

konto usunięte

0

@piotrek1315 Kadra to nie wszystko. Klopp czy Ranieri już raz udowodnili, że dzięki umiejętnością trenerskim, dobrym zawodnikom i apetytowi na trofea, można rzucić rękawice najmocniejszym.

Bayern zazwyczaj celuje swoją kadrą w minimalizm, aby w zespole nie dochodziło do spięć o minuty, co w połączeniu z częstymi problemami mięśniowymi i wahaniami formy u piłkarzy, jest największym światełkiem dla jego rywali od lat. Co roku pojawia się coś, co daje duże nadzieję rywalom. W obecnym sezonie mieli 14 dni na przygotowanie do nowego sezonu i odpoczynek, sezon temu katastrofalna forma (do czasu zatrudnienia Flicka) Goretzki, Thiago, Mullera, Comana, Boatenga i Alaby oraz najmocniejsza personalnie drużyna Dortmundu w tej dekadzie (sporo mocniejsza od Bayernu zdaniem ekspertów Bundesligi), dwa lata temu ponownie słabsza dyspozycja w połączeniu ze zdrowy i w życiowej formie Reusem (zabrakło chyba 3 punktów). Bayern nie jest nietykalny od kilku lat, ale Borussi brakuje zawsze kropki nad i w organizacji do sezonu. A to jedynym napastnikiem jest Paco, który co drugi mecz jest nieobecny i trzeba wstawać środkowego pomocnika na jego pozycję, a to znowu Paco do zimy leży w szpitalu i zaczynasz sezon z 3 ŚO, a to teraz Favre taktycznie nawala...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?