- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1752 Culés
Gorące dyskusje
Danny Gaucho
57
@AlexDark00 Wolę sobie przypominać czy pamiętać, że pakował bramki Realowi, co przyczyniało... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Jakchcesz
14
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
martusiaaaa
2
dobra moja przyjaciółka też jest za barca ( myślę że gdyby była za realem to nasza 8letnia... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1752 Culés
1
Cześć @Janiama ,szybkie pytanko bez uszczypliwości. Mówi się "galeria handlowa" czy "centrum handlowe"? Pozdrawiam, wesołych świąt.
0
@emeu To pytanie do innego usera powinno być skierowane xd
0
@Fawrf dlaczego? I do którego?
0
@emeu Siadaj synek, opowiem ci trochę o świecie i wprowadzę w tajniki życia
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9369823
0
@Fawrf Panie, ja lubię @Janiama i się jego pytam. Kultury trochę.
0
@emeu Panie ja zawsze kulturalnie w morde jeza
1
@emeu Stąpasz po cienkim lodzie kolego.
0
@Fawrf kurtularnie, a bez flaszki na krzywy ryj się Pan wbijasz? Masz pan te wutkie?
1
@Bartunek nie wiem jak mam już tutaj coś napisać, by to nie było odebrane jako prowokacja. Ja serio nie mam nic do osoby, którą przywołuje, uważam też, że on jako dorosła osoba pewnie to rozumie.
1
@emeu Ciekawe pytanie, myślę że potocznie mówi się idę do Galerii Handlowej ale być może prawidłowo jest Centrum Handlowe. Ogólnie obydwie formy są jednak prawidłowe.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Centrum_handlowe
0
@emeu Ależ proszę Pana spokojnie, po co te nerwy.
Ja nic nie sugeruje, tylko tak sobie pierniczę we świat jak zawsze.
1
@Janiama no i dziękuję panu za odpowiedź. Mam nadzieję, że pod nosem się pan uśmiechnął wiedząc do czego pije. Zdrówka.
1
@Bartunek @Fawrf macie panowie te wutkie?
0
@emeu Czuję się jakby mi ktoś dał w twarz....
Ja zawsze mam wódkę, nie rozstaję się z nią tak jak z tlenem.
Żyjemy razem w symbiozie.
1
@Bartunek zapraszam do siebie, nie będziemy tak stali w progu.
1
@emeu A dziękuje, bo już mną trochę miota na boki.