La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

2

Kommodus w Gladiatorze to nie była zła postać co raczej niekochana i odrzucona. Widać było że chciał jakoś dotrzeć do ojca ale ten go chamsko odrzucał. Stąd też nie kupuje płaczu w w scenie gdy został zamordowany. Gdyby naprawdę uważał że Kommodus jest złym synem bo on jest złym ojcem to nie potraktował by go jak śmiecia przed całą armią gdy przyjechał na koniu po bitwie.
Zauważcie że każdy go odrzucał siostra, mały syn siostry, wojsko czy tłum jednocześnie wielbiąc Maximusa cokolwiek by nie zrobił. Maximus jest tu tym dobrym ale jak nie być dobrym skoro każdy głaskał go po głowie i z drugiej strony jak nienawidzić ludzi którzy gardzą tobą? Gdyby Kommodus był miłym i dobrym gdy tłum go nienawidzi to zostałby opluty jako słaby władca. Widzę tu analogię do rodziny w której jeden brat jest dobry a drugi zły. Trudno rozstrzygnąć co jest przyczyną a co skutkiem czy Aureliusza nie dał wystarczająco zaufania i miłości i dlatego Kommodus stał się zły, czy nie dawał mu wystarczająco miłości bo widział że jest zły. Ja skłaniam się mocniej ku pierwszej opcji

0

@Kusco15 Chcesz powiedzieć, że Phoenix grał Jokera już w Gladiatorze?

0

@BorzyKrzys Nie. To była tylko rozgrzewka

4

@Kusco15 Proszę mi tu nie robić męczennika z Kommodusa, bo to menda parszywa była i wrzód na zdrowym organizmie rzymskiego narodu.

konto usunięte

1

@Transu96 to zły człowiek był

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?