La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2003 Culés

1

Mi to się wydaje że te gwałty Barcelony w LM to jest jakaś karma za poprzednie syte lata. Oglądam już x lat zmagania Barcy i Realu i da się zauważyć pewne powiązania. Jak Real odpadał co roku w 1/8 to wiedziałem że karma im to odda kiedyś. Tak samo jak Barca gwałciła kiedyś Real i inne drużynu tak teraz jest pośmiewiskiem w LM. Jak Barca się smiała żę Perez za kasę pucharów nie kupi bo kupował same top gwiazdy to teraz Barca bez sensu utopiła kasę w takich grajków jak Griezmann Coutinho czy Dembele. i wiele innych powiązań gdzie karma wraca. Szkoda w tym wszystkim tylko Messiego bo jak się na niego patrzy to zwyczajnie go żal...

0

@Szakalaka12369 To nie karma tylko brak koncepcji budowania zespołu i ślepi ludzie od transferów. Co ma karma do tego że wydajesz 240 mln na 10 gdy w kadrze masz najlepsza na świecie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?